Work | Talentenpaspoort Coaches Nederland

De door WLO Work and Life gecertificeerde Talentpassport coaches

Talentenpaspoort Coaches Nederland

Friesland
Sneek Boukje Nienke Abma info@itfoartou.nl
Sneek Frank Extra info@itfoartou.nl
Gelderland
Aalten Jolanda Schmidt Ebbers info@studiehuisachterhoek.nl
Apeldoorn Margaretha la Crois
Apeldoorn Marike Voormolen m.voormolen@ggdnog.nl
Apeldoorn Stéphanie Kok
Arnhem Ingrid Coenen-van der Burg ingridcoenen56@gmail.com
Arnhem Mirjam Peeters mirjam@vdbergarnhem.nl
Deventer Aagje Hutten aehutten@gmail.com
Doetinchem Marjel Dijk marjeldijk@gmail.com
Elst Edith Houben edith@houbenloopbaan.nl
Lent Saskia Neumann info@loutertalent.nl
Epe Lotje Vis info@werkaanwerk.nl
Ewijk Judith Leenders info@julevita.nl
Groenlo Claudia Wellink claudiawellink@gmail.com
Huissen Irma Kemperman kempermanirma@gmail.com
Lichtenvoorde Marcel van den Berg marcel@vdbergadvies.com
Lichtenvoorde Sanne Wisselink sanne@stap1coaching.nl
Regio Achterhoek Marcel van den Berg marcel@vdbergadvies.com
Nijmegen Bram Verweij meesterzet@outlook.com
Nijmegen Grietje Ploegmakers info@continuumcoaching.nl
Nijmegen Elke van der Kemp e.vanderkemp@bhp.nl
Oosterbeek Marijke van Heusden werk.en.vitaalloopbaanadvies@gmail.com
Oosterbeek Ilonka Colstee ilonka@i-cruit.nl
Oosterbeek Annemijn Kramer annemijn@rustinjebrein.nl
Rheden Daniëlle Stroes info@dekokkenberg.nl
Ruurlo Arnold ten Oever info@arnoldtenoever.nl
Terborg Marjel Dijk marjeldijk@gmail.com
Westervoort Erik de Haar erik@wloworkandlife.nl
Winterswijk Elles Nijkamp ellesnijkamp@icloud.com

 

Gelderland
Aalten Jolanda Schmidt Ebbers info@studiehuisachterhoek.nl
Apeldoorn Margaretha la Crois  
Apeldoorn Marike Voormolen m.voormolen@ggdnog.nl
Apeldoorn Stéphanie Kok  
Arnhem Ingrid Coenen-van der Burg ingridcoenen56@gmail.com
Arnhem Mirjam Peeters mirjam@vdbergarnhem.nl
Deventer Aagje Hutten aehutten@gmail.com
Doetinchem Marjel Dijk marjeldijk@gmail.com
Elst Edith Houben edith@houbenloopbaan.nl
Lent Saskia Neumann info@loutertalent.nl
Epe Lotje Vis info@werkaanwerk.nl
Ewijk Judith Leenders info@julevita.nl
Groenlo Claudia Wellink claudiawellink@gmail.com
Huissen Irma Kemperman kempermanirma@gmail.com
Lichtenvoorde Sanne Wisselink sanne@stap1coaching.nl
Regio Achterhoek Marcel van den Berg marcel@vdbergadvies.com
Nijmegen Bram Verweij meesterzet@outlook.com
Nijmegen Grietje Ploegmakers info@continuumcoaching.nl
Nijmegen Elke van der Kemp e.vanderkemp@bhp.nl
Oosterbeek Marijke van Heusden werk.en.vitaalloopbaanadvies@gmail.com
Oosterbeek Ilonka Colstee ilonka@i-cruit.nl
Oosterbeek Annemijn Kramer annemijn@rustinjebrein.nl
Rheden Daniëlle Stroes info@dekokkenberg.nl
Ruurlo Arnold ten Oever info@arnoldtenoever.nl
Terborg Marjel Dijk marjeldijk@gmail.com
Westervoort Erik de Haar erik@wloworkandlife.nl

 

Groningen
Groningen Lianne Kodde info@liannekodde.nl
Slochteren Annet Louters contact@louterannet.nl
Overijssel
Haaksbergen Karin Menkehorst info@prisma-loopbaanadvies.nl
Hengelo Andy Janssen awmjanssen@outlook.com
Noord-Brabant
Deurne Lizzy van Bussel lizzy@poetszorg.nl
Herpen Tessa Couwenberg couwenbergtalent@gmail.com
‘s-Hertogenbosch Arianne Vermeegen arianne@zippyou.nl
Noord-Holland
Amsterdam Liselot van Egmond liselotvegmond@gmail.com
Hoofddorp Eury Dice eury@eury.nl
Utrecht
Amersfoort Saskia Visser arbeau@xs4all.nl
Utrecht Arianne Vermeegen arianne@zippyou.nl
Zuid-Holland
Rhoon Yvonne van Hilten info@yvscupoftea.nl
Rotterdam Maria Anches denieuwekrachtbron@gmail.com
Sassenheim Ine Paans inepaans.coach@gmail.com

Word ook Certified Talentpassport Coach!

 WLO Work and Life

 

 

WLO Work and Life BV

Villa Klein Dreijen
Stationsweg 46
6861 EJ Oosterbeek
Telefoon 026 - 205 1636
Mobiel 06 - 5060 0570
E-mail info@wloworkandlife.nl

KvK 86846744
Algemene Voorwaarden
Gedragscode
Privacyverklaring

Ontvang het WLO Magazine, ons 1-2 jaarlijks digitale magazine voor HR professionals, Directies en Coaches

Vul hieronder uw gegevens in: